Štěňátka

VRHY A B C D E F G H CH I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z A B C D E F G H CH I
VRH I
6.8. 2023 Fotky tří děvčátek a chlapečka vrhu I ve třech týdnech. Všichni krásně prospívají. Jména budou: chlapeček Isaac, děvčátka Idee Fixka, Im Caffeine a Im Story. Chlapeček má jméno hned, děvčátka si počkají na své páníčky :-)
chlapeček Isaac (Ízi)
chlapeček Isaac (Ízi)
Fenka "široká lysinka"
Fenka "široká lysinka"
Fenka "malý límeček"
Fenka "malý límeček"
fenka "úzká lysinka"
fenka "úzká lysinka"


S radostí oznamujeme, že dne 10.7. v ranních hodinách vykoukl na svět náś vrh I ve slozeni 3 holky a 1 kluk. Chlupaté děti se mají k světu, maminka Kokeška je velmi pečlivá a pozorná. Vymýšlíme jména a užíváme si zázrak nových životů.
Holky vlevo, kluk vpravo :-) Mléčné proudy aktivovány...
Holky vlevo, kluk vpravo :-) Mléčné proudy aktivovány...


Matka: Coffee Cream z Ďáblovy studánky
Coffee Cream z Ďáblovy studánky
Otec: Xvilda Chancy Remus
Xvilda Chancy Remus
Datum narození: 16.5. 2020
Zuby: plnochrupá
Vyšetření: CEA +/-, DM +/+, MDR1 -/-, DKK A/A, Pately 0/0
Zkoušky: v přípravě na zkoušku canisterapeutického psa
Výstavy: V1CAJC, BOJ, 2.BIS, 2x CAC, 2x res. CAC
Datum narození: 24.10.2015
Zuby: chybí H M2 2x
Vyšetření: CEA +/+, MDR1 +/+, DKK A/A, Pately 0/0
Zkoušky:
Výstavy: Juniorchampion CZ, Champion CZ, Grandchampion CZ , 2x Klubový vítěz, Národní vítěz, 2x BOJ, 2x res CAC, 2x CACIB, 2x res CACIB, 2x BOS

Štěňátka jsou vychovávány s maximální péčí a láskou, v kontaktu s lidmi,dětmi, zvířecími obyvateli našeho dvora (ovečka, kočky). Samozřejmostí je očkování, odčervení a vystavení kupní smlouvy. Odběr štěňátek neprobíhá dříve než po 7. týdnu. Je potěšením chovatele předat novému majiteli pejska jako společníka, mazlíčka pro radost. Máte-li zájem o štěňátko na výstavy, případně jakoukoli jinou aktivitu (tanec se psem, agility), budeme potěšeni a rádi s výběrem štěňátka pomůžeme. Odběrem štěňátka pro nás vše nekončí, uvítáme stálý kontakt s novým majitelem a zprávy o životě našeho psího dítěte.
Nezávazné návštěvy jsou vítány. Pro informace nebo zamluvení štěňátka můžete volat na mobil +420 723788923 (volejte po 18 hod.), případně piště e-maily na adresu chancyremus@seznam.cz.

Autorkou stránek je Pavlína Vávrová © 2004 - 2024